м. Біла Церква, вул. Гайок 4а
Карта проїзду
Тел./факс: (0456) 34-45-92
Замовити дзвінок
 
 

Заступник директора з авіаційної безпеки

Володимир Михайлович Ганжа

Тел: 0456 334655

E−mail: bvak@ukr.net

Володимир Михайлович закінчив Хмельницьке вище артилерійське командне училище імені маршала артилерії Яковлева Н.Д, за кваліфікацією "Інженер з експлуатації ракетного та артилерійського озброєння". Пройшов курс очної післядипломної перепідготовки співробітників Центрального управління і регіональних органів Служби безпеки України та офіцерів ГУР МО України.

Понад 6 років Володимир Ганжа працював на керівних посадах військової галузі України та в армійських частинах закордоном. З 1996 року оперуповноважений – старший оперуповноважений в/ч А-1604 м. Бердичів Житомирська обл., а з 1999 року - на в/ч А-0892 м. Біла Церква Київська обл.

Працював провідним інженером відділу стратегічного розвитку ДК «Ядерне паливо», а згодом - начальником управління міжвідомчої кооперації та поставок ДК «Ядерне паливо»

У 2016 році Володимира Михайловича призначено заступником директора з маркетингу та зовнішньоекономічних питань комунального підприємства "Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс". З 2017 року - заступник дректора з авіаційної безпеки КП БМР "БВАК".
Має нагороди:

Відзнака Президента України - «ЗАХИСНИКУ ВІТЧИЗНИ»

Відзнака МО України - «ДОБЛЕСТЬ І ЧЕСТЬ»

Відзнака посла України в Лівані

Відзнака Голови СБ України - «10 РОКІВ СЛУЖБІ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ»

Відзнака Міністерства оборони України - «10 РОКІВ ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ»

Медаль ООН - «ЗА УЧАСТЬ В МИРОТВОРЧОМУ КОНТИНГЕНТІ КОЛИШНЯ ЮГОСЛАВІЯ»

Медаль ООН - «ЗА УЧАСТЬ В МИРОТВОРЧОМУ КОНТИНГЕНТІ ЛІВАН»

Медаль - «ЗА УЧАСТЬ В МИРОТВОРЧОМУ КОНТИНГЕНТІ ІРАК»