м. Біла Церква, вул. Гайок 4а
Карта проїзду
Тел./факс: (0456) 34-82-48
Замовити дзвінок
 
 

Напрямки розвитку

1. Оформлення у постійне землекористування ділянок під об'єктами КП "БВАК".
2. Запровадження заходів для отримання на баланс КП "БВАК" споруд та об'єктів аеродромного комплексу, які залишились у власності Міністерства оборони України та МВД і не використовуються за призначенням.
3. Удосконалення якості, розширення асортименту послуг, що надаються підприємством з авіанапрямку та в інших сферах діяльності.
4. Модернізація виробничої інфраструктури аеродрому для забезпечення інструментальних польотів з виконанням бюджетних пасажирських та вантажних перевезень.
5. Придбання та сертифікація світлосигнального обладнання системи візуальної індексації глісади для забезпечення заходу на посадку повітряних суден.
 
6. Створення пункту пропуску з супутньою інфраструктурою на аеродромі "Біла Церква".
7. Створення можливостей спільно з ремонтними підприємствами авіатехніки і авіакомпаніями проводити техобслуговування пасажирської авіатехніки на базі КП "Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс".
8. Розвиток легкомоторної авіації на аеродромі "Біла Церква". Вдосконалення роботи ГО "Білоцерківський аероклую "Пілот".
 
Для більш ефективної роботи та опанування нового переліку робіт з авіаційної тематики на КП «БВАК» розроблений План перспективного розвитку підприємства на 2016–2020рр., який має на меті реалізувати господарські та державні інтереси.