м. Біла Церква, вул. Гайок 4а
Карта проїзду
Тел./факс: (0456) 34-82-48
Замовити дзвінок
 
 

Легкомоторна авіація

Білоцерківський аероклуб "Пілот" серед лідерів малої авіації
На базі комунального підприємства "Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс" діє громадська організація "Білоцерківський аероклуб «Пілот» імені Павла Поповича".
Аероклуб "Пілот" - один із найбільших аероклубів України, на якому тренується збірна України з вищого пілотажу. Національна команда щороку посідає перші призові місця в міжнародних змаганнях та турнірах, а також є постійним призером чемпіонатів світу та Європи у класі "едванс".
Наразі громадська організація володіє близько 50-ти легковими повітряними суднами, в основному це літаки: Ан-2, ЯК-52, Як-55, Piper 28-140, Cessna 172, гвинтокрили та ін. Також в аероклубі базуються й приватні літаки, господарі яких часто приїжджають на аеродром "Біла Церква" з метою проведення тренувань та проведення якісного дозвілля.
 
На сьогоднішній день громадська організація активно розвивається, постійно збільшуючи кількість літаючих апаратів та членів свого клубу. Крім того, на базі "Пілот" функціонують дві авіаційні школи, де висококваліфіковані фахівці навчають усіх охочих професійно підкоряти небо. Також аероклуб володіє базою по обслуговуванню легкомоторної авіації та конструкторське бюро. Нашим авіаконструкторами вже вдалося зробити шість літаючих апаратів, а саме: 5 літаків та гвинтокрил.
Громадська організація "Пілот" відіграє важливу роль в підтриманні авіаційних традицій у місті Біла Церква та Україні загалом. Перспективи розвитку аероклубу тісно пов'язані з розвитком авіаційного комплексу. Тому в майбутньому ГО планує розширювати малу авіацію на базі аеродрому "Біла Церква", аби молодь була широко залучена до такого виду спорту, як літакова акробатика.
Незмінним керівником аероклубу вже протягом багатьох років є Костянтин Бричка.
 

Більше фото ви можете переглянути тут