м. Біла Церква, вул. Гайок 4а
Карта проїзду
Тел./факс: (0456) 34-82-48
Замовити дзвінок
 
 

Скринька добровільних повідомлень

 

  Аеродром «Біла Церква» внесений до реєстру цивільних аеродромів 26 липня 2003 року - Свідоцтво про реєстрацію №АР09-11.

Відповідно проведена його сертифікація - Сертифікат аеродрому №АП09-11, термін дії до 17 червня 2021року.

 

  Інструкція з виконання польотів (використання повітряного простору) у районі аеродрому «Біла Церква» (далі - Інструкція) розроблена відповідно до «Методичних рекомендацій щодо розроблення інструкцій з виконання польотів (використання повітряного простору) в районі аеродромів, злітно-посадкових майданчиків», затвердженої наказом Державіаслужби від 22.10.2013р. №797 (зі змінами).

  Інструкцію погоджено з Украерорухом, Украероцентром, Київським регіональним підрозділом з управління використання повітряного простору, Службою аеронавігаційної інформації, Повітряними Силами Збройних Сил України, департаментами та управліннями Державної авіаційної служби України, Головою Державіаслужби України та Білоцерківською міською радою, органом місцевого самоврядування, якому підпорядковане КП БМР «БВАК».

 

  Інструкція описує порядок організації, забезпечення та виконання поодиноких польотів та перельотів ПС, ознайомчих, тренувальних польотів, польотів для обльоту ПС в межах аеродромної зони польотної інформації (AFIZ), тренувальних зон UKT840 та UKT838 аеродрому «Біла Церква».

 

   Інформація, яка наведена в Інструкції, використовується САІ для опублікування в збірнику аеронавігаційної інформації VFR Airfield Guide.

 

  Вимоги Інструкції обов’язкові для виконання всіма користувачами повітряного простору, що постійно базуються на аеродромі «Біла Церква», а також для ПС, які прилітають та відлітають до/з нього.

 

  Якщо аеродром відкритий для зльотів і посадок ПС, він вважається відкритим для всіх користувачів повітряного простору на рівних умовах.

 

  КП БМР «БВАК», як експлуатант аеродрому, зацікавлений в дотриманні правил використання повітряного руху.

 

  З метою контролю та присікання порушень при виконанні польотів в районі аеродрому «Біла Церква» громадяни мають право надавати добровільні повідомлення про порушення з боку експлуатантів повітряних суден, правил виконанні польотів в районі аеродрому «Біла Церква».

 

  Аеродром «Біла Церква» не обладнаний засобами радіотехнічного забезпечення польотів і відповідно не має можливості фіксації параметрів польотів повітряних суден. Тому за видом обслуговування повітряного руху аеродром «Біла Церква» визначається як неконтрольований аеродром з наданням аеродромного польотно - інформаційного обслуговування (аеродром AFIS) .

 

  З огляду на це, а також з метою забезпечення доказів порушення вкрай необхідним і обов’язковим є вказування:

- дати: рік, місяць, день,час (години, хвилини);

- місце події якомога точніше (населений пункт, вулиця, № будинку, інші об’єкти, які можна ідентифікувати);

- тип повітряного судна, реєстраційний номер або його опис (кількість двигунів, колір, написи нанесені на повітряному судні);

- пояснення, в чому, на вашу думку, проявлялось порушення;

- прізвище, ім’я, по батькові заявника та його контактні дані.

- зробити та долучити відео-, фотофіксацію факту порушення.

 

  Це вкрай необхідно в ході внутрішнього розслідування, яке проводить експлуатант аеродрому для ідентифікації повітряного судна, встановлення експлуатанта повітряного судна (пілота) та складання протоколу про порушення в разі підтвердження факту порушення, та для направлення матеріалів до Державіаслужби України та Національного бюро розслідування Цивільної авіації з метою притягнення порушника до адміністративної відповідальності.

 

  Добровільні повідомлення, по фактах порушень польотів малих повітряних суден авіації загального призначення, необхідно надавати до керівництва Громадської організації Білоцерківський аероклуб «Пілот», яке об’єднує власників, експлуатантів і пілотів літаків авіації загального призначення. Керівник польотів аероклубу «Пілот» забезпечує діяльність з використання повітряного простору при виконанні польотів аероклубу «Пілот».

  Місце знаходження: поруч з в’їздом на аеродром.

  Контактний телефон: директор (067) 911-44-78.

 

   Добровільні повідомлення про всі порушення необхідно направляти на електронну адресу КП БМР «БВАК» bvak@ukr.net

або на адресу м.Біла Церква, Гайок 4а , КП БМР «БВАК»,

 

  Скриньки для добровільних повідомлень знаходяться:

- в адміністративній будівлі на прохідній біля чергового бюро перепусток;

- в будівлі аердромної диспетчерської вежі біля аеродрому на другому поверсі в коридорі.

- безпосередньо інспектору з безпеки польотів КП БМР «БВАК» - третій поверх адміністративної будівлі

Телефон для зв’язку (0456) 34-45-92

 

  Заявник несе відповідальність за достовірність наданої інформації згідно з чинним законодавством.