м. Біла Церква, вул. Гайок 4а
Карта проїзду
Тел./факс: (0456) 34-45-92
Замовити дзвінок
 
 

Аеродром "Біла Церква" взяв успішний старт у новому році та продовжує стабільно нарощувати потенціал

01.02.2019

  З початком нового року КП "Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс" набрав досить позитивну динаміку з проведення авіаційних операцій. Лише за перший місяць роботи підприємства на аеродромі "Біла Церква" здійснено 10 злітно-посадкових операцій повітряних суден, повязаних з їх технічним обслуговуванням та ремонтом. Практично кожного другого дня, крім вихідних та святкових, фахівці авіапідприємства відкривали повітряні ворота для літаків Ан-12 та Іл-76.  

 

   Чотири базові авіакомпанії скористались послугами КП "БВАК", а саме:

  • ВАТ "Мотор Січ" - здійснено посадку та виліт літаків Ан-12.
  • ТОВ "Cavok Air" - обліт повітряного судна після ТОіР, виліт та дві посадки "антонівських" крилатих машин;
  • ПрАТ "Україна -Аероальянс" - літаки Ан-12 здійснили два вильоти і одну посадку;
  • АТК "Южмашавіа" - 31 січня транспортний літак Іл-76 здійснив виліт з аеродрому "Біла Церква" після проходження регламентних робіт.

 

  Враховуючи, що січень у цьому році видався напрочуд сніжним з інтенсивною кількістю опадів, аеродром "Біла Церква" постійно працював у штатному режимі, забезпечуючи стабільне виконання цих польотів. Сьогодні злітно-посадкова смуга знаходиться в гарному стані, що дозволяє КП "Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс" сподіватись на успішне продовження взятого темпу та досягнути ще більш якісних показників у 2019 році.