м. Біла Церква, вул. Гайок 4а
Карта проїзду
Тел./факс: (0456) 34-82-48
Замовити дзвінок
 
 

Погодження передпроектної документації - черговий потужний крок міста Білої Церкви до створення міжнародного аеропорту

10.12.2019

  Гарні новини є і у нас для всіх, хто слідкує чи переймається Проектом створення в Білій Церкві міжнародного аеропорту.

 

  Так от, малими кроками ми досягаємо великих змін. Вище керівництво Міністерства інфраструктури, Державної прикордонної служби, Державної фіскальної служби та Білоцерківської міської ради беззаперечно погодили передпроєктну документацію на відкриття міжнародного пункту пропуску через державний кордон на аеродромі "Біла Церква".

 

  Відтепер ніхто не зможе нам дорікнути, що відсутня політична воля на відкриття міжнародного аеропорту в Білій Церкві. Тепер слово та практичні дії за депутатами Білоцерківської міської ради в частині підтримки подальших кроків Проєкту.

 

 

 "З допомогою запуску нового регіонального аеропорту ми змінимо підхід до стратегічного розвитку міста. Створення повноцінного інфраструктурного об'єкта на базі модернізованого комунального підприємства "Білоцерківський вантажний авіаційний комплекус" - це те, чого наразі найбільше не вистачає місту та бізнесу, а також на що з нетерпінням чекають наші громадяни, - відзначає Юрій Агалієв, т.в.о. директора КП БМР "БВАК". - Для нас погодження проектної документації на відкриття міжнародного пункту пропуску через кордон на аеродромі "Біла Церква" є важливим аргументом державної підтримки та слугує добрим знаком для потенційних партнерів, які очікують на реалізацію Проекту".