м. Біла Церква, вул. Гайок 4а
Карта проїзду
Тел./факс: (0456) 34-45-92
Замовити дзвінок
 
 

Директор КП "БВАК"

Кандауров Сергій Миколайович

Тел: 0456 348248

E−mail: : bvak@ukr.net

Сергій Миколайович отримав вищу освіту в Національній академії державного управління при Президентові України, за кваліфікацією "Магістр управління суспільним розвитком".

Закінчив факультет воєнно-дипломатичної служби Академії Збройних Сил України, за спеціальністю "Військове управління в міжнародних відносинах".

Отримав диплом про закінчення Новосибірського вищого загальновійськового політичного училища (1987 р.)

Є учасником бойових дій (Боснія і Герцеговина). Підполковник запасу.

З 2002 по 2005 рр. працював головним консультантом та завідувачем відділу Адміністрації Президента України.

З 2005 по 2007 рр. – директор ТОВ „Інтер Реклама Центр”.

З 2007 по 2011рр. працював керівником департаменту інформаційної безпеки Апарату Ради національної безпеки і оборони України. Отримав статус державного службовця І категорії, 2 рангу.

Брав активну участь у науково-дослідних роботах: «Удосконалення системи забезпечення інформаційної безпеки в Україні», «Системне забезпечення інформаційно-психологічної безпеки в Україні», «Наукові засади системного забезпечення інформаційної безпеки в Україні», «Методи та засоби системного моніторингу загроз інформаційній безпеці держави».

Зробив значний внесок у розробку Доктрини інформаційної безпеки України (Указ Президента України від 8 липня 2009 року N 514/ 2009).

Нагороджений відзнаками Апарату РНБО України та інших відомств, а також Почесною відзнакою Апарату РНБО України ІІІ ступеня. Здобувач наукового ступеня кандидата наук.