м. Біла Церква, вул. Гайок 4а
Карта проїзду
Тел./факс: (0456) 34-82-48
Замовити дзвінок
 
 

Заступник директора з авіаційної діяльності

Пасічник Олександр Миколайович

Тел: 0456 340949

E−mail: apasechnik@ukr.net

Олександр Миколайович має вищу освіту. Закінчив Іркутське вище військове авіаційно-інженерне училище, за фахом інженер-електрик.

Стаж роботи на керівних посадах у сфері авіації становить понад 25 років.

З 1988 по 1993 рр. – начальник цеху по ремонту стратегічних бомбардувальників дальньої авіації ТУ-95.

З 1993 по 2000 рр. – заступник директора заводу по матеріально-технічному забезпеченню. Приймав участь в освоєнні ремонту літаків ТУ-95МС, ІЛ-76, двигуна Д-30КП.

З 2000 року заступник директора з загальних питань комунального підприємства «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс» (КП «БВАК»).

З 2002 року - перший заступник директора КП «БВАК» .

2003 р. - старший авіаційний начальник аеродрому «Біла Церква».

Олександр Пасічник домігся разом із фахівцями підприємства внести аеродром «Біла Церква» до Реєстру Цивільних аеродромів України, забезпечити його оснащення відповідно до вимог Повітряного кодексу України, наказів Міністерства транспорту України, Державної авіаційної служби України.

У 2004 році Олександр Миколайович провів масштабну роботу з проведення першої сертифікації аеродрому «Біла Церква» відповідно до Правил та Вимог цивільних аеродромів України, яка повторно була успішно підтверджена в 2008, 2011, 2015 роках. Пройшов перепідготовку в Національному авіаційному університеті України на факультеті післядипломної підготовки за напрямками: аеродромне забезпечення польотів, аварійне та пошуково-рятувальне забезпечення польотів, авіаційна безпека, організація системи управління безпекою польотів, порядок розслідування авіаційних подій.

У 2007 році приймав безпосередню участь в розробці техніко-економічного обґрунтування створення на базі аеродрому «Біла Церква» Центру вантажних повітряних перевезень, що отримало схвалення Державної авіаційної служби України, та залишається актуальним і по теперішній час.

Олександр Миколайович сприяв розвитку та становленню Громадської організації "Білоцерківський аероклуб «Пілот» імені Павла Поповича", який є одним із найбільших аероклубів України. На Білоцерківському авіаційному військовому, а в подальшому цивільному підприємстві КП «БВАК» Олександр Пасічник працює вже понад 30 років.